Vanuit Stichting EFT Nederland leiden we elk jaar zo'n 600 therapeuten op om relaties sterker te maken. Relaties met zichzelf en relaties met hun omgeving.
In de EFIT basiscursus ligt de nadruk op het versterken van iemands emotieregulatie en relatie met zichzelf door het begrijpen en veranderen van hardnekkige patronen. Eén van de krachtigste onderwijsmomenten in de EFIT basistraining is de live therapiesessie aan het einde van deze training. Een van de trainers doet dan een gesprek met een client die in EFIT is. Als je dit zelf hebt meegemaakt in jouw opleiding, dan weet je hoe tof en leerzaam dit is!
Voor elke EFIT Basistraining zijn we op zoek naar een therapeut en individuele client die hiervoor openstaan. Een bijzondere kans voor jullie alle twee om nog een stapje verder te komen in de therapie en bij te dragen aan het opleiden van onze collega’s. Iedere therapeut die de EFIT Basistraining heeft afgerond, is welkom voor een livesessie.
Reacties van cliënten en therapeuten die jullie zijn voorgegaan:
"Het was bijzonder om de betrokkenheid van de groep te ervaren in hun feedback, ik voelde me zo gedragen"- EFIT client die deelnam aan livesessie.
“Een verrijking voor mijn cliënt, maar net zo goed voor mezelf als therapeut. Het biedt een extra kans voor een nieuwe invalshoek en verdieping. De mooie reacties uit de groep zijn voor hen echt een cadeau.” Corrie Larnoes, EFT-therapeut
Wat voor cliënt zoeken we?
Voor het beste leerrendement is het wenselijk dat je cliënt al een beetje gestabiliseerd is. Verder zijn er eigenlijk geen speciale voorwaarden.
Wat kun je aan een client vertellen om deze te motiveren mee te doen?
- Je krijgt nieuwe inzichten in jezelf.
- Je draagt bij aan het leerproces van je eigen én andere EFIT-therapeuten.
- We zorgen er vooraf voor dat niemand uit de groep je kent, zodat je je vrij voelt om jezelf te kunnen zijn.
- Je staat er niet alleen voor, de hele groep voelt met je mee – en denkt mee over wat jij nodig hebt.
- Het wordt door elke cliënt echt ervaren als een cadeau!
Hoe werkt het?
Je presenteert in de lesgroep jezelf en je cliënt. Je legt in een notendop uit hoe het verloop van de therapie tot nu toe is gegaan. Daarna ben je als stille getuige en steun voor je cliënt met je cliënt en EFIT trainer Jef Slootmaeckers, Karin Wagenaar of Lotte van Hoorn - ten Hoeve in de kamer tijdens de livesessie. Het wordt opgenomen, de lesgroep kijkt live mee en daarna blijf jij met je cliënt nog even kletsen zonder camera’s, terwijl de trainer teruggaat naar de lesgroep om feedback van de deelnemers op te halen.
Daarna komt de trainer terug naar de cliënt. Camera’s gaan weer aan en we vertellen ze de mooie positieve feedback uit de groep. Dan ronden we af en wordt de cliënt uitgezwaaid. Daarna volgt in de lesgroep de technische nabespreking van de sessie.
Een EFIT cliënt aanmelden:
De eerstvolgende livesessies is op dinsdagochtend 30 juni in de ochtend. De sessie is meestal rond 11 uur.
Door mee te doen draag je bij aan een uniek moment in het leven van een mede-therapeut. Wil je deze bijzondere kans grijpen, meld je aan via training@eft.nl, dan neem de trainer contact met je op.
Samen voor sterke relaties!
Hartelijke groet,
Jef Slootmaeckers, Karin Wagenaar & Lotte van Hoorn - ten Hoeve