
Hoe blijf je als EFT-professional afgestemd als je werkt met mensen die anders, voelen, denken en liefhebben dan jij?
Dit EFT-congres nodigt je uit om je te verdiepen in de rijkdom van menselijke verschillen: in identiteit, cultuur, relaties en neurodiversiteit.
Bekijk hier het volledige programma en lees meer over alle plenaire lezingen en workshops.
Datum: | 12 juni 2026 |
Tijd: | 09.15 - 17.15 uur |
Locatie: | Achmea, Handelsweg 2, Zeist |
Accreditatie: | wordt aangevraagd bij NVRG, FGzPt, NVvP, SKJ, MfN en Registerplein |
Kosten: | € 335,- (early bird tarief, geldig tot 1 maart 2026) Annuleringsvoorwaarden zijn van toepassing. |
We zijn allemaal anders: in wie we zijn, waar we vandaan komen, hoe we denken, voelen en liefhebben, en in wat we nodig hebben om ons veilig te voelen in verbinding met de ander en in de therapie. Dit congres nodigt je uit om je te verdiepen in de rijkdom van menselijke verschillen - in identiteit, cultuur, relaties en neurodiversiteit.
EFT biedt ons een breed toepasbaar en krachtig behandelmodel voor veilige verbinding, maar vraagt tegelijk om voortdurende afstemming op de rijke verscheidenheid in mensen. Juist wanneer we mensen ontmoeten die anders zijn, denken en liefhebben dan onze geleefde ervaring, kunnen onze ‘blinde vlekken’ onze afstemming en het echte contact met de ander in de weg staan.
Tijdens dit congres onderzoeken we hoe we onze gevoeligheid kunnen vergroten voor de belevingswereld van anderen. Welke invloed heeft iemands prikkelgevoeligheid, middelengebruik, identiteit, relatievorm en cultuur op het interactiepatroon met anderen en op onderliggende hechtingsangsten en -behoeften? Hoe kunnen we als behandelaars hier meer bewust van zijn en ruimte creëren waarin men zich veilig, begrepen en geliefd voelt, om zich echt te tonen en te verbinden met jou en met elkaar?
Bekijk het volledige programma!
We verkennen deze vragen in inspirerende lezingen, krachtige workshops en persoonlijke reflectie. Samen Verschillend, een congres dat je uitnodigt om samen te groeien; in jezelf, je EFT-vaardigheden én je begrip van je medemens. En natuurlijk is dit ook een mooie gelegenheid om te netwerken, collega’s te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen in een stimulerende omgeving! We sluiten de dag daarom af met een gezellige borrel.
Voor alle therapeuten, counsellors en mediators, die aan EFT en/of de EFT-community verbonden zijn maar natuurlijk ook iedereen die geïnteresseerd is in Emotionally Focused Therapy. Jullie zijn van harte welkom!